O Společnosti

Tvoříme srdcem hlavou budoucnost

Naše společnost vznikla z jediného důvodu, tvořit projekty, které nás baví a tvořit je srdcem. Kromě standardní programátorské činnosti, kterou nabízíme, podporujeme i některé další projekty.

Tvorbě webových stránek se věnujeme již od roku 1996, programátorským pracem pak od roku 2000. Jak rostou požadavky našich zákazníků, přizpůsobujeme se i my novým technologiím a trendům.

Aby však projekty s uživatelským rozhraním nebyly pouze strohým výčtem z databáze, rádi spolupracujeme s několika designéry, ať již na tvorbě logotypů, kompletního návrhu UX designu, tedy interakce aplikace a uživatele, a nebo prezentačních videí. V neposlední řadě pak klientům nabízíme služby online marketingu.

Naše parketa

Jsme vývojářskou společností, proto je naší parketou především vývoj v programovacím jazyce JAVA a v PHP. Programujeme pomocí frameworků Spring Boot a Symphony. K ukládání objektů či dokumentů používáme open-source technologie Hibernate/JPA ve spolupráci s DB2/MySQL/H2 nebo NoSQL databáze MongoDB/Elasticsearch s technologií JSON.

Nejčastější technologie, které jsme doposud používali jsou:

HTML5 / CSS
60%
JAVA / PHP / ANGULAR / ANDROID / SWIFT
90%
DESIGN A FOTOGRAFIE
69%

Kdo jsme

Prezentace, komunikace, technologie, to jsou naše silné stránky, kterých využíváme. Nabízíme našim zákazníkům tvorbu prezentací, aplikací na zakázku, jako jsou sdílené kalendáře, ticketing software, rezervační systémy, sledování provozu kompresorů (pomocí IoT mikrokontrolérů), interaktivní mapy obchodních domů a další.

Rychlost, spolehlivost, kvalita, komunikace.

Společnosti či organizace, požadující webové aplikace typu nástěnka, sledování trendů v datech, dynamicky generované mapy, vyčítání dat z různých zařízení, tvorba prezentací těchto dat, prezentací společnosti ať již videoprezentací, či dynamických webových stránek včetně SEO optimalizace.

Oslovili jsme Vás?

+420 775 158 936

NEBO NÁS KONTAKTUJTE POMOCÍ FORMULÁŘE
0
0
0
0